Recent toegevoegd
Sluiten
Geen producten gevonden...
Plasticz

PLA Traffic Black / Zwart, RAL 9017, 1 KG filament

€19,99
Plasticz PLA Traffic Black / Zwart print bijzonder goed op lage temperaturen. Dit zwarte PLA heeft uitstekende printeigenschappen tegen een zeer scherpe prijs! Black / Zwart RAL 9017 Dikte 1.75 mm Gewicht 1.000 gram (1 KG)
Beschikbaarheid:
Niet op voorraad

De zwarte PLA van Plasticz print bijzonder goed en is toch erg goedkoop!

PLA zwart is dekkend en heeft bijzonder goede printeigenschappen. De RAL-code van Plasticz zwart is RAL 9017.

  • Nozzle temperatuur: 190 - 210°C
  • Heated bed: 0-60°C
  • Koeling ventilator: Ja
  • Bed hechting: Gravity Spray, Magigoo en 3D Lac

Zoek hier jouw hoge kwaliteit PLA voor de laagste prijs bij Plasticz! Afhalen is ook mogelijk!

 

 

27 Jul 2020
Mark van Werven
Lekker printend filament, dit kan weleens mijn alledaags gebruikfilament gaan worden.
26 Jan 2020
Peter Sijpkes
Prima fillament, ik maak veel vuldig gebruik van het Plasticz huismerk voor het printen van RC Vlieguigen en onderdelen van RC Auto's. Ik gebruik als basis wit, zwart en metalic. Alle die zijn probleemsloos te verwerken. Ik print wel iets boven de geadviseerde temperatuur voor een optimale hechting (ik print op 225graden).
24 Jan 2019
Cees
Absoluut de beste prijs/kwaliteit verhouding van alle filament dat ik ken. Dit is erg mooi filament dat in een hogere prijsklasse thuis hoort.
Mooie RAL kleuren, weinig warping, egale glans en goede laag-hechting.
24 Jan 2019
Cees
Absoluut de beste prijs/kwaliteit verhouding van alle filament dat ik ken. Dit is erg mooi filament dat in een hogere prijsklasse thuis hoort.
Mooie RAL kleuren, weinig warping, egale glans en goede laag-hechting.
02 Apr 2017
Michiel Peters
Print super makkelijk (215 graden op 60 graden bed). Wat me vooral opvalt is de strakke finish. Heb ook geen last van bubbeltjes of stringing.
Tot nu toe mijn favoriete PLA en shop! Ga hier zeker vaker bestellen.
Online bestellen
Taal